2017 FMOS Round 3- Coolangatta (Event Date: 03/12/2016)

Final Results

Generated on 05/12/2016 8:50 am


*Open Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Forsyth, Elizabeth (F) Currumbin SLSC 6    
2 Eaton, Olivia (F) Currumbin SLSC 5    
3 Fyall, Casie (F) Kurrawa SLSC 4    
4 Brymer, Brittanny (F) Currumbin SLSC 3    
5 Forsyth, Tarren (F) Currumbin SLSC 2    
6 McDonnell, Kelly (F) Currumbin SLSC 1    


*Open Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Currumbin SLSC Team B Currumbin SLSC 6    
  > Cummings, Ella (F)        
  > Forsyth, Tarren (F)        
  > London, Loren (F)        
  > McDonnell, Kelly (F)        
2 Northcliffe SLSC Team A Northcliffe SLSC 5    
  > Fildes, Lucia (F)        
  > Fildes, Bella (F)        
  > Innes, Courtney (F)        
  > Yates, Emma (F)        
3 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 4    
  > Brymer, Brittanny (F)        
  > Eaton, Olivia (F)        
  > Fien, Olivia (F)        
  > Forsyth, Elizabeth (F)        
4 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 3    
  > Haugh, Simone (F)        
  > Pereira, Sarah (F)        
  > Ruff, Louise (F)        
  > Slessor, Kirsteen (F)        


*Open Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Eaton, Olivia (F) Currumbin SLSC 6    
2 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Forsyth, Elizabeth (F) Currumbin SLSC 4    
4 Masters, Bree (F) Kurrawa SLSC 3    
5 Fien, Olivia (F) Currumbin SLSC 2    
6 Brymer, Brittanny (F) Currumbin SLSC 1    


*Open Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Sanderson Milera, Tjimarri (M) Currumbin SLSC 6    
2 Tutt, Damien (M) Currumbin SLSC 5    
3 Finch, Murdoch (M) Currumbin SLSC 4    
4 Gough, Jason (M) Kurrawa SLSC 3    
5 Sciberras, Adam (M) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Walpole, Michael (M) Maroochydore SLSC 1    


*Open Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 6    
  > Caldow, Jordan (M)        
  > Delahunty, Timothy (M)        
  > Gilfillan, Jayden (M)        
  > Sanderson Milera, Tjimarri (M)        
2 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 5    
  > Gough, Jason (M)        
  > Mispelhorn, Sam (M)        
  > Mispelhorn, Jake (M)        
  > Needham, Levi (M)        
3 Bribie Island SLSC BRIBIE TEAM A Bribie Island SLSC 4    
  > Alleyne, Lachlan (M)        
  > Goodman, George (M)        
  > Witt, Ethan (M)        
  > Wootton, Ricky (M)        


*Open Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Sanderson Milera, Tjimarri (M) Currumbin SLSC 6    
2 Caldow, Jordan (M) Currumbin SLSC 5    
3 Mispelhorn, Sam (M) Kurrawa SLSC 4    
4 Gilfillan, Jayden (M) Currumbin SLSC 3    
5 Walpole, Michael (M) Maroochydore SLSC 2    
6 Fildes, Jack (M) Northcliffe SLSC 1    


*U11 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Single, Jasmine (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Barlow, Finnlea (F) Metropolitan Caloundra SLSC 5    
3 Antoniolli, Sky (F) Metropolitan Caloundra SLSC 4    
4 Clarke, Elizabeth (F) Alexandra Headland SLSC 3    
5 McKinnon, Charlotte (F) Cudgen Headland SLSC 2    
6 Hardwick, Sarah (F) Currumbin SLSC 1    


*U11 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 6    
  > Antoniolli, Sky (F)        
  > Barlow, Finnlea (F)        
  > Richards, Lucia (F)        
  > Richters, Zara (F)        
2 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 5    
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Johnston, Eva (F)        
  > Mayall, Yasmin (F)        
  > Parish, Eliza (F)        
3 Cudgen Headland SLSC Team A Cudgen Headland SLSC 4    
  > Burdekin, Poppy (F)        
  > McKinnon, Charlotte (F)        
  > Mills, Kloe (F)        
  > O'Brien, Francesca (F)        
4 Salt SLSC Team A Salt SLSC 3    
  > Barnett, Alexis (F)        
  > Carpenter, Jade (F)        
  > Chapman, Tobi (F)        
  > Wright, Millie (F)        


*U11 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Barlow, Finnlea (F) Metropolitan Caloundra SLSC 6    
2 Clarke, Elizabeth (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Richters, Zara (F) Metropolitan Caloundra SLSC 4    
4 Hardwick, Sarah (F) Currumbin SLSC 3    
5 Tindal, Poppy (F) Noosa Heads SLSC 2    
6 Mayall, Yasmin (F) Alexandra Headland SLSC 1    


*U11 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Crawford, Cimarron (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
2 Free, Jordan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
3 McCabe, Zak (M) Currumbin SLSC 4    
4 Lateo, Jake (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 3    
5 O'Neill, Jasper (M) Currumbin SLSC 2    
6 Kilner, Nicholas (M) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 1    


*U11 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 6    
  > Basford, Thomas (M)        
  > Coleman, Joshua (M)        
  > Enders, Joe (M)        
  > Shield, Memphis (M)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Crawford, Cimarron (M)        
  > Free, Jordan (M)        
  > Lateo, Jake (M)        
  > Muggeridge, Ryan (M)        
3 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 4    
  > Burns, Jody (M)        
  > Jason, Reegan (M)        
  > Kruger, Wil (M)        
  > Manca, Nicholas (M)        
4 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 3    
  > McCabe, Zak (M)        
  > McEvoy, Dylan (M)        
  > Smith, Tai (M)        
  > Stringer, Jack (M)        
5 Cudgen Headland SLSC Team A Cudgen Headland SLSC 2    
  > Cusack, Sonny (M)        
  > Elliott, Charles (M)        
  > Harris, Nate (M)        
  > Jameson, Jesse (M)        


*U11 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Basford, Thomas (M) Metropolitan Caloundra SLSC 6    
2 Hammick, Reggie (M) Noosa Heads SLSC 5    
3 Waldock, Noah (M) Ballina Lighthouse and Lismore SLSC 4    
4 Free, Jordan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 3    
5 Elliott, Charles (M) Cudgen Headland SLSC 2    
6 Kidd, Isaac (M) Rainbow Bay SLSC 1    


*U12 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Gauld, Emily (F) Northcliffe SLSC 6    
2 Bascombe, Kiera (F) Mooloolaba SLSC 5    
3 Lee, Sienna (F) Cudgen Headland SLSC 4    
4 Catalano, Isabella (F) Kurrawa SLSC 3    
5 Reeves, Angelina (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Devine, Tahli (F) Kurrawa SLSC 1    


*U12 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
  > Catalano, Isabella (F)        
  > Devine, Tahli (F)        
  > Pomery, Ella (F)        
  > Single, Jasmine (F)        
2 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 5    
  > Dutton, Oc'eane (F)        
  > Navin, Caitlyn (F)        
  > Riley, Zali (F)        
  > Simon, Kirralee (F)        
3 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 4    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Reeves, Angelina (F)        
4 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 3    
  > Hickling, Amy (F)        
  > Sullivan, Ruby (F)        
  > Thomas, Nell (F)        
  > Thompson, Elise (F)        


*U12 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Devine, Tahli (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Catalano, Isabella (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Wallis, Caitlin (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 4    
4 Ulgekutt, Wayan (F) Kirra SLSC 3    
5 Bascombe, Kiera (F) Mooloolaba SLSC 2    
6 Irwin, Laura (F) Alexandra Headland SLSC 1    


*U12 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Graham, William (M) Currumbin SLSC 6    
2 Gelling, James (M) Noosa Heads SLSC 5    
3 Demerutis, Maxx (M) Alexandra Headland SLSC 4    
4 Swan, Samuel (M) Kawana Waters SLSC 3    
5 Chapman, Logan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 2    
6 Whatmough, Vincent (M) Coolangatta SLSC 1    


*U12 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > O'Neill, Ned (M)        
  > Rowan, Darcy (M)        
2 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 5    
  > Graham, William (M)        
  > Hay, Finn (M)        
  > McCabe, Zak (M)        
  > O'Neill, Jasper (M)        
3 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 4    
  > Coleman, Joshua (M)        
  > Shield, Memphis (M)        
  > Smith, Liam (M)        
  > Udeh, Chukuma (M)        
4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 3    
  > Gelling, James (M)        
  > Kellett, Zane (M)        
  > Thompson, Fynn (M)        
  > White, Oscar (M)        
5 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 2    
  > Cameron, Darcy (M)        
  > Demerutis, Maxx (M)        
  > Parish, Ethan (M)        
  > Wood, Leo (M)        


*U12 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Boreham, Jayden (M) Kawana Waters SLSC 6    
2 Graham, William (M) Currumbin SLSC 5    
3 Whatmough, Vincent (M) Coolangatta SLSC 4    
4 Jasinski, Archie (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 3    
5 Gelling, James (M) Noosa Heads SLSC 2    
6 Chapman, Logan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 1    


*U13 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Underwood, Neve (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Boucher, Amber (F) Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
3 Dobbie, Lily (F) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 4    
4 Byrne, Caprice (F) Kirra SLSC 3    
5 Kibble, Amy (F) Noosa Heads SLSC 2    
6 Ward, Libby (F) Mudjimba SLSC 1    


*U13 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 6    
  > Cogill, Frances (F)        
  > Fox, Letitia (F)        
  > Kibble, Amy (F)        
  > Smith, Bella (F)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Boucher, Amber (F)        
  > Henderson, Riley (F)        
  > Kinross, Chloe (F)        
  > Rowan, Hayley (F)        
3 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 4    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Reeves, Angelina (F)        
  > Robinson, Chloe (F)        
4 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 3    
  > Barrett, Ruby (F)        
  > Dunn, Isabelle (F)        
  > Ryan, Jasmyn (F)        
  > Ward, Libby (F)        
5 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 2    
  > Brekhoff-Jones, Martine (F)        
  > Byrne, Caprice (F)        
  > Smith, Pyper (F)        
  > Ulgekutt, Wayan (F)        
6 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 1    
  > Dutton, Oc'eane (F)        
  > Gordon, Olivia (F)        
  > Riley, Zali (F)        
  > Simon, Kirralee (F)        


*U13 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Underwood, Neve (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Gordon, Olivia (F) Palm Beach SLSC (QLD) 5    
3 Kibble, Amy (F) Noosa Heads SLSC 4    
4 Fox, Letitia (F) Noosa Heads SLSC 3    
5 Wilmot, Bayley (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Bowker, Olivia (F) Alexandra Headland SLSC 1    


*U13 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Marshall, Jayden (M) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Crawford, Stirling (M) Cabarita Beach SLSC 5    
3 Baines, Kaleb (M) Northcliffe SLSC 4    
4 Smethills, Elliot (M) Alexandra Headland SLSC 3    
5 Hughes, Elijah (M) Cudgen Headland SLSC 2    
6 Hardwick, Daniel (M) Currumbin SLSC 1    


*U13 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Foster, Angus (M)        
  > Kingston, Elijah (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Smethills, Elliot (M)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > O'Neill, Ned (M)        
  > Rowan, Darcy (M)        
3 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 4    
  > Cameron, Darcy (M)        
  > Demerutis, Maxx (M)        
  > Every, Theo (M)        
  > Parish, Ethan (M)        
4 Salt SLSC Team A Salt SLSC 3    
  > Beck, Jacob (M)        
  > O'Malley, Reuben (M)        
  > O'Malley, Clay (M)        
  > Payne, Taj (M)        


*U13 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Smethills, Elliot (M) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Breen, Jack (M) Lennox Head - Alstonville SLSC 5    
3 Mitchell-Darley, Kalani (M) Currumbin SLSC 4    
4 Marshall, Jayden (M) Alexandra Headland SLSC 3    
5 Alleyne, Mason (M) Bribie Island SLSC 2    
6 Crawford, Stirling (M) Cabarita Beach SLSC 1    


*U14 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Catalano, Alessia (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Dutton, Josephine (F) North Burleigh SLSC 5    
3 Schaeche, Kira (F) North Burleigh SLSC 4    
4 Patrick, Ashleigh (F) Maroochydore SLSC 3    
5 Chemello, Alyssa (F) Mudjimba SLSC 2    
6 Monro, Brodie (F) Dicky Beach SLSC 1    


*U14 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 6    
  > Cogill, Frances (F)        
  > Fox, Letitia (F)        
  > Smith, Bella (F)        
  > Woodburn, Mia (F)        
2 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 5    
  > Chemello, Alyssa (F)        
  > Hughes, Teah (F)        
  > Jolliffe-Martin, India-Rose (F)        
  > Warren, Ella (F)        
3 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 4    
  > Free, Lauren (F)        
  > Fuller, Jordyn (F)        
  > Jones, Emilly (F)        
  > Taylor, Holly (F)        
4 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 3    
  > Bowker, Olivia (F)        
  > Burns, Evie (F)        
  > Underwood, Neve (F)        
  > Wilmot, Bayley (F)        
5 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 2    
  > Gordon, Olivia (F)        
  > McAtamney, Jade (F)        
  > Otten, Jaimee (F)        
  > Otten, Charlize (F)        


*U14 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Catalano, Alessia (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Monro, Brodie (F) Dicky Beach SLSC 5    
3 Patrick, Ashleigh (F) Maroochydore SLSC 4    
4 Warren, Ella (F) Mudjimba SLSC 3    
5 Taylor, Holly (F) Tweed Heads Coolangatta SLSC 2    
6 Hughes, Teah (F) Mudjimba SLSC 1    


*U14 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Sheining-Cruz, Sol (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
2 Thompson, Riley (M) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Sommerville, Reef (M) Cabarita Beach SLSC 4    
4 McElwaine, Bayley (M) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 3    
5 Thompson, Kai (M) Noosa Heads SLSC 2    
6 Smith, Lachlan (M) Metropolitan Caloundra SLSC 1    


*U14 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Cusbert, William (M)        
  > O'Rourke, Jayden (M)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Thomas, Hughie (M)        
2 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 5    
  > Lancaster, Will (M)        
  > Peut, Mason (M)        
  > Thomas, Jacob (M)        
  > Thompson, Riley (M)        
3 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 4    
  > Every, Theo (M)        
  > Kingston, Elijah (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Smethills, Elliot (M)        


*U14 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Sheining-Cruz, Sol (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
2 Thompson, Kai (M) Noosa Heads SLSC 5    
3 Sommerville, Reef (M) Cabarita Beach SLSC 4    
4 McElwaine, Bayley (M) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 3    
5 Dowd, Connor (M) Currumbin SLSC 2    
6 Schieb, Tuy (M) Tugun SLSC 1    


*U15 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarke, Isabella (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Riddell, Erin (F) Pacific SLSC 5    
3 Clifford, Tayla (F) Alexandra Headland SLSC 4    
4 Macdonald-Cass, Cahrizma (F) Cabarita Beach SLSC 3    
5 Kinneally, Ella (F) Kirra SLSC 2    
6 Pither, Charlotte (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 1    


*U15 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Free, Lauren (F)        
  > Fuller, Jordyn (F)        
  > Jones, Emilly (F)        
  > Taylor, Holly (F)        
2 Pacific SLSC Team A Pacific SLSC 5    
  > Avery, Heidi (F)        
  > Pade, Emily (F)        
  > Schofield, Aylah (F)        
  > Slattery, Jessica (F)        


*U15 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Clifford, Tayla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Clarke, Isabella (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Kinneally, Ella (F) Kirra SLSC 4    
4 Macdonald-Cass, Cahrizma (F) Cabarita Beach SLSC 3    
5 Slattery, Jessica (F) Pacific SLSC 2    
6 Johnson, Annika-Louise (F) Palm Beach SLSC (QLD) 1    


*U15 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Wootton, Patrick (M) Bribie Island SLSC 6    
2 Dalton, Samuel (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 5    
3 Scott, Jack (M) Mooloolaba SLSC 4    
4 Ratcliff, Bailey (M) Mooloolaba SLSC 3    
5 Winter, Riley (M) Palm Beach SLSC (QLD) 2    
6 Jones, Khyle (M) Mudjimba SLSC 1    


*U15 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 6    
  > Alexander, Nelson (M)        
  > Ratcliff, Bailey (M)        
  > Scott, Jack (M)        
  > Stone, Chase (M)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Cusbert, William (M)        
  > O'Rourke, Jayden (M)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Thomas, Hughie (M)        
3 Mermaid Beach AEME SLSC Inc Team A Mermaid Beach AEME SLSC Inc 4    
  > Dalton, Samuel (M)        
  > Marshall, Timothy (M)        
  > McCure, Ryan (M)        
  > Pither, Gabriel (M)        
4 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 3    
  > Francis, Luke (M)        
  > Gordon, Samuel (M)        
  > Ruff, Monte (M)        
  > Winter, Riley (M)        
6 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 1    
  > Demerutis, Connor (M)        
  > Kaufmann, Kilian (M)        
  > Lancaster, Will (M)        
  > Peut, Mason (M)        


*U15 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Jones, Khyle (M) Mudjimba SLSC 6    
2 Berlowitz, Jonah (M) Currumbin SLSC 5    
3 Wootton, Patrick (M) Bribie Island SLSC 4    
4 Watt, Lachlan (M) Cabarita Beach SLSC 3    
5 Ratcliff, Bailey (M) Mooloolaba SLSC 2    
6 Scott, Jack (M) Mooloolaba SLSC 1    


*U17 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Gleeson, Katie (F) Sunshine Beach SLSC 5    
3 Crawford, Claudia (F) Cabarita Beach SLSC 4    
4 Radford, Bailee (F) Newport SLSC 3    
5 Thompson, Cartia (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Noyes, Bridget (F) Currumbin SLSC 1    


*U17 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Fildes, Lucia (F) Northcliffe SLSC 5    
3 Cummings, Ella (F) Currumbin SLSC 4    
4 Fildes, Bella (F) Northcliffe SLSC 3    
5 Thompson, Cartia (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Crawford, Claudia (F) Cabarita Beach SLSC 1    


*U17 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Smith, Aidan (M) Papamoa Surf Lifesaving Club 6    
2 Hunt, Bradley (M) Byron Bay SLSC 5    
3 Haigh, Mitchell (M) Tannum Sands SLSC 4    
4 Alleyne, Lachlan (M) Bribie Island SLSC 3    
5 Kelhear, Clarke (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 Wyatt, Luke (M) Currumbin SLSC 1    


*U17 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Bribie Island SLSC BRIBIE TEAM A Bribie Island SLSC 6    
  > Alleyne, Lachlan (M)        
  > Goodman, George (M)        
  > Witt, Ethan (M)        
  > Wootton, Ricky (M)        
2 Salt SLSC Team A Salt SLSC 5    
  > Blyth, Wilson (M)        
  > Gee, Liam (M)        
  > Magrath, Hunter (M)        
  > Smith, Riley (M)        


*U17 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Innes, Alex (M) Metropolitan Caloundra SLSC 6    
2 Hunt, Bradley (M) Byron Bay SLSC 5    
3 Smith, Aidan (M) Papamoa Surf Lifesaving Club 4    
4 Davies, Jack (M) Metropolitan Caloundra SLSC 3    
5 Wyatt, Luke (M) Currumbin SLSC 2    
6 Alleyne, Lachlan (M) Bribie Island SLSC 1    


*U19 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Mullins, Paisley (F) Kurrawa SLSC 5    


*U19 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Fien, Olivia (F) Currumbin SLSC 6    
2 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Mullins, Paisley (F) Kurrawa SLSC 4    


*U19 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
  > Baker, Connor (M)        
  > Enright, Caleb (M)        
  > Grimley, Caleb (M)        
  > Wilson, Nicklaus (M)        
2 Bribie Island SLSC BRIBIE TEAM A Bribie Island SLSC 5    
  > Alleyne, Lachlan (M)        
  > Goodman, George (M)        
  > Witt, Ethan (M)        
  > Wootton, Ricky (M)        


*U19 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Fildes, Jack (M) Northcliffe SLSC 6    
2 Grimley, Caleb (M) Kurrawa SLSC 5    
3 Franzmann, Harris (M) Currumbin SLSC 4    


All Age Relay (U11-U14) *All Age Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Demerutis, Maxx (M)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Jason, Reegan (M)        
  > Smethills, Elliot (M)        
  > Thomas, Jacob (M)        
  > Thompson, Riley (M)        
  > Underwood, Neve (F)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Boucher, Amber (F)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > Crawford, Cimarron (M)        
  > Free, Jordan (M)        
  > Henderson, Riley (F)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Taylor, Holly (F)        
3 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 4    
  > Fox, Letitia (F)        
  > Gelling, James (M)        
  > Hammick, Reggie (M)        
  > Kellett, Zane (M)        
  > Kibble, Amy (F)        
  > Thompson, Kai (M)        
  > Tindal, Poppy (F)        
  > Woodburn, Mia (F)        
4 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 3    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Burns, Jody (M)        
  > Lancaster, Will (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Mayall, Yasmin (F)        
  > Peut, Mason (M)        
  > Reeves, Angelina (F)        
  > Wilmot, Bayley (F)        
5 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 2    
  > Dutton, Oc'eane (F)        
  > Gordon, Olivia (F)        
  > Matchett, Toby (M)        
  > Matchett, Jacob (M)        
  > Miller, Jamar (M)        
  > Otten, Jaimee (F)        
  > Otten, Charlize (F)        
  > Simon, Kirralee (F)        
6 Salt SLSC Team A Salt SLSC 1    
  > Barnett, Alexis (F)        
  > Beck, Jacob (M)        
  > Chapman, Tobi (F)        
  > Clements, Jemma (F)        
  > Conway-Rusk, Sophie (F)        
  > O'Malley, Clay (M)        
  > Payne, Taj (M)        
  > Wright, Millie (F)