2017 FMOS Round 1- Kurrawa (Event Date: 30/10/2016)

Final Results

Generated on 30/10/2016 3:58 pm


*Open Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Forsyth, Elizabeth (F) Currumbin SLSC 6    
2 Masters, Bree (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Peck, Lily (F) Kurrawa SLSC 4    
4 Armour, Alexandria (F) Kurrawa SLSC 3    
5 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 2    
6 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 1    


*Open Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
  > Harvey, Lily (F)        
  > Masters, Bree (F)        
  > Peck, Lily (F)        
  > Stickler, Taylor (F)        


*Open Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Masters, Bree (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Peck, Lily (F) Kurrawa SLSC 4    
4 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 3    
5 Mullins, Paisley (F) Kurrawa SLSC 2    
6 Innes, Courtney (F) Northcliffe SLSC 1    


*Open Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Tutt, Damien (M) Currumbin SLSC 6    
2 Finch, Murdoch (M) Currumbin SLSC 5    
3 McMahon, Brandon (M) Kurrawa SLSC 4    
4 Ross, Samuel (M) Kurrawa SLSC 3    
5 Mispelhorn, Sam (M) Kurrawa SLSC 2    
6 Walpole, Michael (M) Maroochydore SLSC 1    


*Open Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
  > Belcher, Edward (M)        
  > Loughnan, Conor (M)        
  > Mispelhorn, Sam (M)        
  > Ross, Samuel (M)        
2 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 5    
  > Baker, Connor (M)        
  > Enright, Caleb (M)        
  > Grimley, Caleb (M)        
  > Wilson, Nicklaus (M)        
3 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 4    
  > Bird, Mark (M)        
  > Dutton, Hamish (M)        
  > Matchett, Tim (M)        
  > Mortimer, Scott (M)        


*Open Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Loughnan, Conor (M) Kurrawa SLSC 6    
2 Gilfillan, Jayden (M) Currumbin SLSC 5    
3 Ross, Samuel (M) Kurrawa SLSC 4    
4 Innes, Alex (M) Metropolitan Caloundra SLSC 3    
5 Hunt, Bradley (M) Byron Bay SLSC 2    
6 Grimley, Caleb (M) Kurrawa SLSC 1    
7 Mispelhorn, Sam (M) Kurrawa SLSC 0    
8 Davies, Jack (M) Metropolitan Caloundra SLSC 0    


*U11 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Bartholomeusz, Jade (F) Maroochydore SLSC 6    
2 Single, Jasmine (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Richters, Zara (F) Metropolitan Caloundra SLSC 4    
4 Barlow, Finnlea (F) Metropolitan Caloundra SLSC 3    
5 Clarke, Elizabeth (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Friedrichs, Zahra (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 1    


*U11 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 6    
  > Antoniolli, Sky (F)        
  > Ashworth, Eva (F)        
  > Barlow, Finnlea (F)        
  > Richters, Zara (F)        
2 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 5    
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Mayall, Yasmin (F)        
  > Parish, Eliza (F)        
  > Thomas, Lily (F)        
3 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 4    
  > Du Preez, Riley (F)        
  > Hardwick, Sarah (F)        
  > Ryan, Tabitha (F)        
  > Wyatt, Eve (F)        
4 Nobbys Beach SLSC (QLD) Team A Nobbys Beach SLSC (QLD) 3    
  > Mills, Stella (F)        
  > Mills, Lucca (F)        
  > Petrusic, Sienna (F)        
  > Roberts, Charlotte (F)        


*U11 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Bartholomeusz, Jade (F) Maroochydore SLSC 6    
2 Lang, Misha (F) Pacific SLSC 5    
3 Clarke, Elizabeth (F) Alexandra Headland SLSC 4    
4 Barlow, Finnlea (F) Metropolitan Caloundra SLSC 3    
5 Monaghan, Isabel (F) Maroochydore SLSC 2    
6 Richters, Zara (F) Metropolitan Caloundra SLSC 1    


*U11 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Harry, Angus (M) Mudjimba SLSC 6    
2 Stafford, Jack (M) Tallebudgera SLSC 5    
3 George, Rayl (M) Mudjimba SLSC 4    
4 Crawford, Cimarron (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 3    
5 Coleman, Joshua (M) Metropolitan Caloundra SLSC 2    
6 Manca, Nicholas (M) Alexandra Headland SLSC 1    


*U11 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Crawford, Cimarron (M)        
  > Frattner, Blake (M)        
  > Free, Jordan (M)        
  > Muggeridge, Ryan (M)        
2 Nobbys Beach SLSC (QLD) Team A Nobbys Beach SLSC (QLD) 5    
  > Barrie, Rylan (M)        
  > Millington, Jack (M)        
  > Partridge, Jack (M)        
  > Wilson, Hunter (M)        
3 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 4    
  > Demerutis, Oliver (M)        
  > Jason, Reegan (M)        
  > Manca, Nicholas (M)        
  > McLaren, Joseph (M)        
4 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 3    
  > Basford, Thomas (M)        
  > Coleman, Joshua (M)        
  > Enders, Joe (M)        
  > Shield, Memphis (M)        
5 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 2    
  > Heaton, Jax (M)        
  > Martin, Jacob (M)        
  > McCure, Sam (M)        
  > Trevithick, Dylan (M)        
6 Nobbys Beach SLSC (QLD) Team B Nobbys Beach SLSC (QLD) 1    
  > Hart, Darcy (M)        
  > Lovelock, Brock (M)        
  > Roser, Corey (M)        
  > Spinella, Nino (M)        


*U11 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Basford, Thomas (M) Metropolitan Caloundra SLSC 6    
2 Jason, Reegan (M) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Waldock, Noah (M) Ballina Lighthouse and Lismore SLSC 4    
4 Grant, Jack (M) Metropolitan Caloundra SLSC 3    
5 Kidd, Isaac (M) Rainbow Bay SLSC 2    
6 Partridge, Jack (M) Nobbys Beach SLSC (QLD) 1    


*U12 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Gauld, Emily (F) Northcliffe SLSC 6    
2 Steel, Elli (F) Rainbow Bay SLSC 5    
3 Lee, Sienna (F) Cudgen Headland SLSC 4    
5 Bull, Kimberley (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Reeves, Angelina (F) Alexandra Headland SLSC 1    
7 Simon, Kirralee (F) Palm Beach SLSC (QLD) 0    
8 Swan, Amber (F) Kawana Waters SLSC 0    


*U12 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Reeves, Angelina (F)        
2 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 5    
  > Dutton, Oc'eane (F)        
  > Navin, Caitlyn (F)        
  > Riley, Zali (F)        
  > Simon, Kirralee (F)        
3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 4    
  > Bikneris, Kiara (F)        
  > Devine, Tahli (F)        
  > Hussey, Renae (F)        
  > Single, Jasmine (F)        
4 Maroochydore SLSC Team A Maroochydore SLSC 3    
  > Bartholomeusz, Jade (F)        
  > Dale, Alexandra (F)        
  > Kidman, Sienna (F)        
  > Monaghan, Isabel (F)        
5 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 2    
  > Antoniolli, Sky (F)        
  > Ashworth, Eva (F)        
  > Barlow, Finnlea (F)        
  > Richters, Zara (F)        


*U12 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Devine, Tahli (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Navin, Caitlyn (F) Palm Beach SLSC (QLD) 5    
3 Irwin, Laura (F) Alexandra Headland SLSC 4    
4 Swan, Amber (F) Kawana Waters SLSC 3    
5 Ulgekutt, Wayan (F) Kirra SLSC 2    
6 Kidman, Sienna (F) Maroochydore SLSC 1    


*U12 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Boreham, Jayden (M) Kawana Waters SLSC 6    
2 Gelling, James (M) Noosa Heads SLSC 5    
3 Henderson, Oliver (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 4    
4 Milroy, Klyde (M) Cabarita Beach SLSC 3    
5 Chapman, Logan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 2    
6 Morris, Jett (M) Nobbys Beach SLSC (QLD) 1    


*U12 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > O'Neill, Ned (M)        
  > Rowan, Darcy (M)        
2 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 5    
  > Fisher, Lachlan (M)        
  > George, Rayl (M)        
  > O'Hara, Jake (M)        
  > Peacock, Jett (M)        
3 Nobbys Beach SLSC (QLD) Team A Nobbys Beach SLSC (QLD) 4    
  > Hart, Jamie (M)        
  > McShane, Archer (M)        
  > Morris, Jett (M)        
  > Tonkin, Billy (M)        
4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 3    
  > Gelling, James (M)        
  > Harmer, Thomas (M)        
  > Smith, Hunter (M)        
  > Wilson, Jesse (M)        
5 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 2    
  > Heaton, Jax (M)        
  > McCure, Lachlan (M)        
  > Rodgers, Jaxon (M)        
  > Trevithick, Dylan (M)        
6 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 1    
  > Basford, Thomas (M)        
  > Coleman, Joshua (M)        
  > Grant, Jack (M)        
  > Maguire, Fletcher (M)        


*U12 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Boreham, Jayden (M) Kawana Waters SLSC 6    
2 Jasinski, Archie (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 5    
3 O'Hara, Jake (M) Mudjimba SLSC 4    
4 Gelling, James (M) Noosa Heads SLSC 3    
5 Rowan, Darcy (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 2    
6 Chapman, Logan (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 1    


*U13 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Kibble, Amy (F) Noosa Heads SLSC 6    
2 Underwood, Neve (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Dobbie, Lily (F) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 4    
4 Bowker, Olivia (F) Maroochydore SLSC 3    
5 Scott, Starr (F) Pacific SLSC 2    
6 Smith, Bella (F) Noosa Heads SLSC 1    
7 Ward, Georgina (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 0    


*U13 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 6    
  > Cogill, Frances (F)        
  > Fox, Letitia (F)        
  > Kibble, Amy (F)        
  > Smith, Bella (F)        
2 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 5    
  > Dutton, Oc'eane (F)        
  > Gordon, Olivia (F)        
  > Navin, Caitlyn (F)        
  > Simon, Kirralee (F)        
3 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 4    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Underwood, Neve (F)        
  > Wilmot, Bayley (F)        
4 Mermaid Beach AEME SLSC Inc Team A Mermaid Beach AEME SLSC Inc 3    
  > Braid, Emily (F)        
  > Mackay-Payne, Graciela (F)        
  > Mitchell, Kelsey (F)        
  > Ward, Georgina (F)        
5 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 2    
  > Brekhoff-Jones, Martine (F)        
  > Byrne, Caprice (F)        
  > Smith, Pyper (F)        
  > Ulgekutt, Wayan (F)        
6 Maroochydore SLSC Team A Maroochydore SLSC 1    
  > Bamforth, Tayla (F)        
  > Boughton, Jada (F)        
  > Bowker, Olivia (F)        
  > Rychvalsky, Kiara (F)        
7 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 0    
  > Boucher, Amber (F)        
  > Henderson, Riley (F)        
  > Manahan, Molly (F)        
  > Rowan, Hayley (F)        


*U13 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Gordon, Olivia (F) Palm Beach SLSC (QLD) 6    
2 Underwood, Neve (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Fox, Letitia (F) Noosa Heads SLSC 4    
4 Kibble, Amy (F) Noosa Heads SLSC 3    
5 Dunn, Isabelle (F) Mudjimba SLSC 2    
6 Bowker, Olivia (F) Maroochydore SLSC 1    


*U13 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Crawford, Stirling (M) Cabarita Beach SLSC 6    
2 Smethills, Elliot (M) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Baines, Kaleb (M) Northcliffe SLSC 4    
4 Kingston, Elijah (M) Alexandra Headland SLSC 3    
5 Pither, Gabriel (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 HELMORE-JARRELL, Luke (M) Byron Bay SLSC 1    
7 Price, Kai (M) Mudjimba SLSC 0    
8 Marshall, Jayden (M) Alexandra Headland SLSC 0    


*U13 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Foster, Angus (M)        
  > Kingston, Elijah (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Smethills, Elliot (M)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > Rowan, Darcy (M)        
  > Walkerden, Mathew (M)        


*U13 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Smethills, Elliot (M) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Crawford, Stirling (M) Cabarita Beach SLSC 5    
3 Marshall, Jayden (M) Alexandra Headland SLSC 4    
4 HELMORE-JARRELL, Luke (M) Byron Bay SLSC 3    
5 Pither, Gabriel (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 Baines, Kaleb (M) Northcliffe SLSC 1    


*U14 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Hara, Izzey (F) Mudjimba SLSC 6    
2 Dutton, Josephine (F) North Burleigh SLSC 5    
3 Bembrick, Tiarna (F) Pacific SLSC 4    
4 Warren, Ella (F) Mudjimba SLSC 3    
5 Scott, Kayla (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 Woodburn, Mia (F) Noosa Heads SLSC 1    


*U14 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 6    
  > Harmer, Maggie (F)        
  > Kellett, Ruby (F)        
  > Kibble, Amy (F)        
  > Woodburn, Mia (F)        
2 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 5    
  > Chemello, Alyssa (F)        
  > Hughes, Teah (F)        
  > O'Hara, Izzey (F)        
  > Warren, Ella (F)        
3 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 4    
  > Gordon, Olivia (F)        
  > McAtamney, Jade (F)        
  > Otten, Jaimee (F)        
  > Otten, Charlize (F)        


*U14 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Beer, Ellie (F) Currumbin SLSC 6    
2 Bembrick, Tiarna (F) Pacific SLSC 5    
3 Monro, Brodie (F) Dicky Beach SLSC 4    
4 O'Hara, Izzey (F) Mudjimba SLSC 3    
5 Scott, Kayla (F) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 Dutton, Josephine (F) North Burleigh SLSC 1    
7 Hughes, Teah (F) Mudjimba SLSC 0    
8 Wyatt, Lilli (F) Currumbin SLSC 0    


*U14 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Sheining-Cruz, Sol (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
2 Toon, Fraser (M) Point Lookout SLSC 5    
3 Sommerville, Reef (M) Cabarita Beach SLSC 4    
4 Kidd, Joshua (M) Rainbow Bay SLSC 3    
5 Thompson, Riley (M) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Scott, Ryker (M) Pacific SLSC 1    
7 CARTER, Beau (M) Byron Bay SLSC 0    


*U14 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
  > Cusbert, William (M)        
  > O'Rourke, Jayden (M)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Thomas, Hughie (M)        
2 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 5    
  > Demerutis, Connor (M)        
  > Lancaster, Will (M)        
  > Thomas, Jacob (M)        
  > Thompson, Riley (M)        
3 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 4    
  > Foster, Angus (M)        
  > Kingston, Elijah (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Smethills, Elliot (M)        
4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 3    
  > Drake, Felix (M)        
  > Smith, Jackson (M)        
  > Thompson, Kai (M)        
  > Wilson, Oliver (M)        


*U14 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Sheining-Cruz, Sol (M) Tweed Heads Coolangatta SLSC 6    
2 Thompson, Kai (M) Noosa Heads SLSC 5    
3 McElwaine, Bayley (M) Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 4    
4 Toon, Fraser (M) Point Lookout SLSC 3    
5 Sommerville, Reef (M) Cabarita Beach SLSC 2    
6 CARTER, Beau (M) Byron Bay SLSC 1    
7 Dowd, Connor (M) Currumbin SLSC 0    
8 Thompson, Riley (M) Alexandra Headland SLSC 0    


*U15 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Clifford, Tayla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Bull, Carla (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Single, Lucy (F) Kurrawa SLSC 4    
4 Ido, Konatsu (F) Palm Beach SLSC (QLD) 3    
5 Clarke, Isabella (F) Alexandra Headland SLSC 2    
6 Loveridge, Melia (F) Cabarita Beach SLSC 1    


*U15 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Bull, Carla (F)        
  > Chetcuti, Sophia (F)        
  > Clarke, Isabella (F)        
  > Clifford, Tayla (F)        
2 Palm Beach SLSC (QLD) Team A Palm Beach SLSC (QLD) 5    
  > Bourke, Karly (F)        
  > Ido, Konatsu (F)        
  > Johnson, Annika-Louise (F)        
  > Otten, Charlize (F)        


*U15 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Bull, Carla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Clifford, Tayla (F) Alexandra Headland SLSC 5    
3 Kinneally, Ella (F) Kirra SLSC 4    
4 Clarke, Isabella (F) Alexandra Headland SLSC 3    
5 Single, Lucy (F) Kurrawa SLSC 2    
6 Macdonald-Cass, Cahrizma (F) Cabarita Beach SLSC 1    
7 Loveridge, Melia (F) Cabarita Beach SLSC 0    
8 Ling, Jessica (F) Alexandra Headland SLSC 0    


*U15 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Gordon, Samuel (M) Palm Beach SLSC (QLD) 6    
2 Dalton, Samuel (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 5    
3 Scott, Jack (M) Mooloolaba SLSC 4    
4 Thompson, Kai (M) Noosa Heads SLSC 3    
5 Berlowitz, Jonah (M) Currumbin SLSC 2    
6 Wootton, Patrick (M) Bribie Island SLSC 1    


*U15 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 6    
  > Fisher, Euan (M)        
  > Gordon, Tyler (M)        
  > Keating, Louis (M)        
  > Mackey, Zeb (M)        
2 Mermaid Beach AEME SLSC Inc Team A Mermaid Beach AEME SLSC Inc 5    
  > Dalton, Samuel (M)        
  > Marshall, Timothy (M)        
  > McCure, Ryan (M)        
  > Wynne, Matthew (M)        
3 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 4    
  > Cusbert, William (M)        
  > O'Rourke, Jayden (M)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Thomas, Hughie (M)        
4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 3    
  > Drake, Leo (M)        
  > Hodgson, Benito (M)        
  > Thompson, Kai (M)        
  > Wilson, Oliver (M)        
5 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 2    
  > Demerutis, Connor (M)        
  > Lancaster, Will (M)        
  > Thomas, Jacob (M)        
  > Thompson, Riley (M)        


*U15 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Gordon, Samuel (M) Palm Beach SLSC (QLD) 6    
2 Wootton, Patrick (M) Bribie Island SLSC 5    
3 Ratcliff, Bailey (M) Mooloolaba SLSC 4    
4 Berlowitz, Jonah (M) Currumbin SLSC 3    
5 Dalton, Samuel (M) Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
6 Scott, Jack (M) Mooloolaba SLSC 1    
7 Brown, James (M) Dicky Beach SLSC 0    


*U17 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Peck, Lily (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Gleeson, Katie (F) Sunshine Beach SLSC 4    
4 Bembrick, Kirah (F) Pacific SLSC 3    
5 Borham, Mahli (F) Ballina Lighthouse and Lismore SLSC 2    
6 Crawford, Claudia (F) Cabarita Beach SLSC 1    


*U17 Female *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
  > Harvey, Lily (F)        
  > Myers, Skye (F)        
  > Peck, Lily (F)        
  > Stickler, Taylor (F)        


*U17 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Stickler, Taylor (F) Kurrawa SLSC 6    
2 Peck, Lily (F) Kurrawa SLSC 5    
3 Gleeson, Katie (F) Sunshine Beach SLSC 4    
4 Crawford, Claudia (F) Cabarita Beach SLSC 3    
5 Harvey, Lily (F) Kurrawa SLSC 2    
6 Myers, Skye (F) Kurrawa SLSC 1    
7 Borham, Mahli (F) Ballina Lighthouse and Lismore SLSC 0    


*U17 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Baker, Thomas (M) Sunshine Beach SLSC 6    
2 Alleyne, Lachlan (M) Bribie Island SLSC 5    
3 Hunt, Bradley (M) Byron Bay SLSC 4    
4 Haigh, Mitchell (M) Tannum Sands SLSC 3    
5 Witt, Ethan (M) Bribie Island SLSC 2    
6 Linton, Corey (M) Mooloolaba SLSC 1    
7 Wootton, Ricky (M) Bribie Island SLSC 0    
8 Coombes, Steven (M) Maroochydore SLSC 0    


*U17 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 6    
  > Alleyne, Lachlan (M)        
  > Goodman, George (M)        
  > Witt, Ethan (M)        
  > Wootton, Ricky (M)        


*U17 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Innes, Alex (M) Metropolitan Caloundra SLSC 6    
2 Hunt, Bradley (M) Byron Bay SLSC 5    
3 Davies, Jack (M) Metropolitan Caloundra SLSC 4    
4 Wyatt, Luke (M) Currumbin SLSC 3    
5 Enright, Caleb (M) Kurrawa SLSC 2    
6 Linton, Corey (M) Mooloolaba SLSC 1    


*U19 Female *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Mullins, Paisley (F) Kurrawa SLSC 5    


*U19 Female *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Jensen, Mikayla (F) Alexandra Headland SLSC 6    
2 Mullins, Paisley (F) Kurrawa SLSC 5    


*U19 Male *Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Grimley, Caleb (M) Kurrawa SLSC 6    


*U19 Male *Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 6    
  > Alleyne, Lachlan (M)        
  > Goodman, George (M)        
  > Witt, Ethan (M)        
  > Wootton, Ricky (M)        
2 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 5    
  > Baker, Connor (M)        
  > Enright, Caleb (M)        
  > Grimley, Caleb (M)        
  > Wilson, Nicklaus (M)        


*U19 Male *Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Grimley, Caleb (M) Kurrawa SLSC 6    


All Age Relay (U11-U14) *All Age Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Alexandra Headland SLSC Team A Alexandra Headland SLSC 6    
  > Clarke, Elizabeth (F)        
  > Irwin, Laura (F)        
  > Jason, Reegan (M)        
  > Marshall, Jayden (M)        
  > Reeves, Angelina (F)        
  > Smethills, Elliot (M)        
  > Thomas, Jacob (M)        
  > Thompson, Riley (M)        
2 Tweed Heads Coolangatta SLSC Team A Tweed Heads Coolangatta SLSC 5    
  > Boucher, Tarkyn (M)        
  > Chapman, Logan (M)        
  > Crawford, Cimarron (M)        
  > Free, Jordan (M)        
  > Norris, Hugh (M)        
  > Sheining-Cruz, Sol (M)        
  > Taylor, Holly (F)        
  > Walkerden, Mathew (M)        
4 Alexandra Headland SLSC Team B Alexandra Headland SLSC 3    
  > Bull, Kimberley (F)        
  > Cameron, Darcy (M)        
  > Demerutis, Oliver (M)        
  > Demerutis, Connor (M)        
  > Lancaster, Will (M)        
  > Manca, Nicholas (M)        
  > Underwood, Neve (F)        
  > Wilmot, Bayley (F)        
5 Mermaid Beach AEME SLSC Inc Team A Mermaid Beach AEME SLSC Inc 2    
  > Dalton, Samuel (M)        
  > Friedrichs, Zahra (F)        
  > Jasinski, Archie (M)        
  > McCure, Ryan (M)        
  > Mitchell, Kelsey (F)        
  > Pither, Gabriel (M)        
  > Scott, Kayla (F)        
  > Stanford-Modini, Beau (M)        
  > Wallis, Caitlin (F)        
  > Wynne, Alexander (M)        
6 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 1    
  > Fox, Letitia (F)        
  > Gelling, James (M)        
  > Moore, Zaria (F)        
  > Smith, Jackson (M)        
  > Smith, Beau (M)        
  > Thompson, Kai (M)        
  > Tindal, Poppy (F)        
  > Woodburn, Mia (F)