2016 Ocean Roar IRB Series Round 2 - Burleigh Heads (Event Date: 14/05/2016)

All Results

Generated on 14/05/2016 3:06 pm


*Masters (35+) *IRB Mass Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
Semi-Final 1 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Semi-Final 1 3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Shillam, Robert (M)        
    > Torepe, Glenn (M)        
Semi-Final 1 4 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team B Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Rees, Gregory (M)        
    > Solomon, Lenore (F)        
Semi-Final 1 5 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > Phelps, Mark (M)        
    > Phillips, Paul (M)        
Semi-Final 2 1 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
Semi-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Domio, Kane (M)        
    > Lowe, Chris (M)        
Semi-Final 2 3 Coolum Beach SLSC Team B Coolum Beach SLSC 0    
    > Liberato, Frank (M)        
    > Urban, Shane (M)        
Semi-Final 2 4 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
Semi-Final 2 5 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 0    
    > Piehler, Werner (M)        
    > Smith, Luke (M)        
Semi-Final 2 6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Shane (M)        
    > Lewis, Doug (M)        
Grand Final   1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 6    
    > Domio, Kane (M)        
    > Lowe, Chris (M)        
Grand Final   2 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 5    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 4    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Grand Final   4 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 3    
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
Grand Final   5 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 2    
    > Shillam, Robert (M)        
    > Torepe, Glenn (M)        
Grand Final   6 Coolum Beach SLSC Team B Coolum Beach SLSC 1    
    > Liberato, Frank (M)        
    > Urban, Shane (M)        
Grand Final   7 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
Grand Final   8 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team B Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Rees, Gregory (M)        
    > Solomon, Lenore (F)        


*Masters (35+) *IRB Surf Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Domio, Kane (M)        
    > Lowe, Chris (M)        
Semi-Final 1 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Semi-Final 1 3 Coolum Beach SLSC Team B Coolum Beach SLSC 0    
    > Liberato, Frank (M)        
    > Urban, Shane (M)        
Semi-Final 1 4 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Shane (M)        
    > Lewis, Doug (M)        
Semi-Final 1 5 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 0    
    > Piehler, Werner (M)        
    > Smith, Luke (M)        
Semi-Final 1 6 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Delahunt, Michael (M)        
    > McAuliffe, Belinda (F)        
Semi-Final 2 1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Shillam, Robert (M)        
    > Torepe, Glenn (M)        
Semi-Final 2 2 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
Semi-Final 2 3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
Semi-Final 2 4 Southport SLSC (QLD) Team B Southport SLSC (QLD) 0    
    > McVeigh, Dale (M)        
    > Richdale, Kelvin (M)        
Semi-Final 2 5 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team B Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Rees, Gregory (M)        
    > Solomon, Lenore (F)        
Semi-Final 2 6 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > Phelps, Mark (M)        
    > Phillips, Paul (M)        
Semi-Final 2 7 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Sealy, Christian (M)        
    > Sprake, Ray (M)        
Grand Final   1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
    > Shillam, Robert (M)        
    > Torepe, Glenn (M)        
Grand Final   2 Southport SLSC (QLD) Team B Southport SLSC (QLD) 5    
    > McVeigh, Dale (M)        
    > Richdale, Kelvin (M)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 4    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Grand Final   4 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 3    
    > Domio, Kane (M)        
    > Lowe, Chris (M)        
Grand Final   5 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 2    
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
Grand Final   6 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 1    
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
Grand Final   7 Coolum Beach SLSC Team B Coolum Beach SLSC 0    
    > Liberato, Frank (M)        
    > Urban, Shane (M)        
Grand Final   8 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Shane (M)        
    > Lewis, Doug (M)        


*Masters (35+) *IRB Teams Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 6    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Grand Final   2 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 5    
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Liberato, Frank (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
    > Urban, Shane (M)        
Grand Final   3 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 4    
    > McVeigh, Dale (M)        
    > Phelps, Mark (M)        
    > Phillips, Paul (M)        
    > Richdale, Kelvin (M)        


*Masters (35+) *IRB Tube Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 6    
    > Shillam, Robert (M)        
    > Torepe, Glenn (M)        
Grand Final   2 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 5    
    > Lewis, Doug (M)        
    > Rees, Gregory (M)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 4    
    > Crooks, Eden (M)        
    > Ryan, Luke (M)        
Grand Final   4 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 3    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Wilson, Benjamin (M)        
Grand Final   5 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 2    
    > McVeigh, Dale (M)        
    > Richdale, Kelvin (M)        
Grand Final   6 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 1    
    > Sealy, Christian (M)        
    > Sprake, Ray (M)        


*Open Female *IRB Mass Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Quarter-Final 1 1 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
Quarter-Final 1 2 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Wall, Brooke (F)        
Quarter-Final 1 3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Quarter-Final 1 4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Blight, Olivia (F)        
    > Reynolds, Lauren (F)        
Quarter-Final 1 5 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Quarter-Final 1 6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Tamara (F)        
    > McElwaine, Taylah (F)        
Quarter-Final 2 1 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
Quarter-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Quarter-Final 2 3 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Quarter-Final 2 4 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
Quarter-Final 2 5 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
Quarter-Final 2 6 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 0    
    > Bond, Skye (F)        
    > Taylor, Courtney (F)        
Quarter-Final 3 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
Quarter-Final 3 2 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Peluso, Te' a (F)        
    > Wright, Kirsten (F)        
Quarter-Final 3 3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Quarter-Final 3 4 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
Quarter-Final 3 5 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kettleton, Lauren (F)        
    > Simpson, Jessica (F)        
Quarter-Final 3 6 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 0    
    > Sampson, Jaclyn (F)        
    > Tapara-Beaton, Sacha (F)        
Semi-Final 1 1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Semi-Final 1 2 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
Semi-Final 1 3 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
Semi-Final 1 4 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Semi-Final 1 5 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Semi-Final 1 6 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
Semi-Final 1 7 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kettleton, Lauren (F)        
    > Simpson, Jessica (F)        
Semi-Final 2 1 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Semi-Final 2 2 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Wall, Brooke (F)        
Semi-Final 2 3 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
Semi-Final 2 4 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
Semi-Final 2 5 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
Semi-Final 2 6 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Peluso, Te' a (F)        
    > Wright, Kirsten (F)        
Grand Final   1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 6    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
Grand Final   2 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 5    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 4    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Grand Final   4 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 3    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Wall, Brooke (F)        
Grand Final   5 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 2    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
Grand Final   6 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 1    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
Grand Final   7 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
Grand Final   8 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        


*Open Female *IRB Surf Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
1 1 1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
1 1 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
1 1 3 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
1 1 4 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
1 1 5 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Tamara (F)        
    > McElwaine, Taylah (F)        
1 2 1 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
1 2 2 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Wall, Brooke (F)        
1 2 3 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
1 2 4 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
1 2 5 Currumbin SLSC Team A Currumbin SLSC 0    
    > Bond, Skye (F)        
    > Taylor, Courtney (F)        
1 3 1 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 0    
    > Tapara-Beaton, Sacha (F)        
    > Thelning, Amy (F)        
1 3 2 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
1 3 3 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kettleton, Lauren (F)        
    > Simpson, Jessica (F)        
1 3 4 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Cook, Hannah (F)        
    > Sheldrick, Leah (F)        
1 4 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
1 4 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
1 4 3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
1 4 4 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Peluso, Te' a (F)        
    > Wright, Kirsten (F)        
1 4 5 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Blight, Olivia (F)        
    > Reynolds, Lauren (F)        
Semi-Final 1 1 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
Semi-Final 1 2 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
Semi-Final 1 3 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Semi-Final 1 4 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Cook, Hannah (F)        
    > Sheldrick, Leah (F)        
Semi-Final 1 5 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Semi-Final 1 6 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
Semi-Final 1 7 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kettleton, Lauren (F)        
    > Simpson, Jessica (F)        
Semi-Final 1 8 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Wall, Brooke (F)        
Semi-Final 2 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
Semi-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Semi-Final 2 3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Semi-Final 2 4 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
Semi-Final 2 5 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Semi-Final 2 6 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Peluso, Te' a (F)        
    > Wright, Kirsten (F)        
Semi-Final 2 7 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
Semi-Final 2 8 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 0    
    > Tapara-Beaton, Sacha (F)        
    > Thelning, Amy (F)        
Grand Final   1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 6    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Grand Final   2 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 5    
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
Grand Final   3 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 4    
    > Blin, Megan (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Grand Final   4 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 3    
    > Coyle, Alley (F)        
    > Rogers, Kelly (F)        
Grand Final   5 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 2    
    > Austin, Michaela (F)        
    > Henwood, Janita (F)        
Grand Final   6 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 1    
    > Cook, Hannah (F)        
    > Sheldrick, Leah (F)        
Grand Final   7 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Grand Final   8 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        


*Open Female *IRB Teams Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 6    
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Sammut, Sarah (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Grand Final   2 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 5    
    > Czerny, Kate (F)        
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Rawlings, Mikaela (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Grand Final   3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 4    
    > Cochrane, Hayley (F)        
    > Conaghan, Courtney (F)        
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Grand Final   4 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 3    
    > Clark, Jodie (F)        
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
Grand Final   5 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 2    
    > Gerry, Sophie (F)        
    > Karwaj, Aleksandra (F)        
    > Robinsen, Lilli (F)        
    > Sprake, Emily (F)        
Grand Final   6 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 1    
    > Kelso, Aliesha (F)        
    > Kettleton, Lauren (F)        
    > Simpson, Jessica (F)        
    > Wall, Brooke (F)        


*Open Female *IRB Tube Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Czerny, Kate (F)        
    > Rawlings, Mikaela (F)        
Semi-Final 1 2 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Sammut, Sarah (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Semi-Final 1 3 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Semi-Final 1 4 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Conaghan, Courtney (F)        
    > Coyle, Alley (F)        
Semi-Final 1 5 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Karwaj, Aleksandra (F)        
    > Robinsen, Lilli (F)        
Semi-Final 1 6 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Cook, Hannah (F)        
    > Sheldrick, Leah (F)        
Semi-Final 1 7 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Peluso, Te' a (F)        
    > Thompson, Charlie (F)        
Semi-Final 1 8 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 0    
    > Tapara-Beaton, Sacha (F)        
    > Thelning, Amy (F)        
Semi-Final 2 1 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
Semi-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bellamy, Jessica (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Semi-Final 2 3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Semi-Final 2 4 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
Semi-Final 2 5 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Gerry, Sophie (F)        
    > Sprake, Emily (F)        
Semi-Final 2 6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Tamara (F)        
    > Solomon, Lenore (F)        
Grand Final   1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 6    
    > Czerny, Kate (F)        
    > Rawlings, Mikaela (F)        
Grand Final   2 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 5    
    > Sammut, Sarah (F)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
Grand Final   3 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 4    
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Ward, Brooke (F)        
Grand Final   4 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 3    
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Jacob, Poppy (F)        
Grand Final   5 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 2    
    > Bellamy, Jessica (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
Grand Final   6 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 1    
    > Coyle, Isabella (F)        
    > Watts, Katie (F)        
Grand Final   7 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        


*Open Male *IRB Mass Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
1 1 0 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Abbott, Darcy (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
1 1 1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
1 1 2 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
1 1 3 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Bulley, Jacob (M)        
    > Harrison, Benjamin (M)        
1 1 4 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Lindsay, Curtis (M)        
    > Middleton, Joshua (M)        
1 1 5 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > McManis, James (M)        
    > Neumann, Mitchell (M)        
1 1 6 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > McVeigh, Dale (M)        
    > Richdale, Kelvin (M)        
1 1 7 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Burke, Kye (M)        
    > Crockatt, James (M)        
1 2 1 Mooloolaba SLSC Team A Mooloolaba SLSC 0    
    > Anker, Sheldon (M)        
    > Jacobson, Daniel (M)        
1 2 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
1 2 3 Broadbeach SLSC Team C Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Selman, Jack (M)        
1 2 4 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
1 2 5 Metropolitan Caloundra SLSC Team B Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Slater, Bronson (M)        
    > Steer, Nathan (M)        
1 2 6 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Anderson, Lee (M)        
    > Sealy, Thomas (M)        
1 3 1 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
1 3 2 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Ball, Thomas (M)        
    > Newson, Nathan (M)        
1 3 3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
1 3 4 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > McCauley, Ben (M)        
1 3 5 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
1 3 6 North Burleigh SLSC Team D North Burleigh SLSC 0    
    > Moncrieff, Spencer (M)        
    > Sanagan, Anthony (M)        
1 3 7 Point Lookout SLSC Team C Point Lookout SLSC 0    
    > Dawes, Michael (M)        
    > Whelan, Matthew (M)        
1 4 1 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
1 4 2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
1 4 3 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
1 4 4 North Burleigh SLSC Team C North Burleigh SLSC 0    
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
1 4 4 Point Lookout SLSC Team D Point Lookout SLSC 0    
    > Brady, Kane (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
Semi-Final 1 1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
Semi-Final 1 2 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Semi-Final 1 3 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Semi-Final 1 4 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Ball, Thomas (M)        
    > Newson, Nathan (M)        
Semi-Final 1 5 Point Lookout SLSC Team D Point Lookout SLSC 0    
    > Brady, Kane (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
Semi-Final 1 6 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
Semi-Final 1 7 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Abbott, Darcy (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
Semi-Final 1 8 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Bulley, Jacob (M)        
    > Harrison, Benjamin (M)        
Semi-Final 2 1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > McCauley, Ben (M)        
Semi-Final 2 2 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
Semi-Final 2 3 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
Semi-Final 2 4 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Semi-Final 2 5 North Burleigh SLSC Team C North Burleigh SLSC 0    
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
Semi-Final 2 6 Broadbeach SLSC Team C Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Selman, Jack (M)        
Semi-Final 2 7 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
Semi-Final 2 8 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Semi-Final 2 8 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Lindsay, Curtis (M)        
    > Middleton, Joshua (M)        
Grand Final   1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 6    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
Grand Final   2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 5    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 4    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Grand Final   4 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 3    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Grand Final   5 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 2    
    > Ball, Thomas (M)        
    > Newson, Nathan (M)        
Grand Final   6 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 1    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Grand Final   7 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        


*Open Male *IRB Surf Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
1 1 1 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
1 1 2 Point Lookout SLSC Team C Point Lookout SLSC 0    
    > Dawes, Michael (M)        
    > Whelan, Matthew (M)        
1 1 3 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Abbott, Darcy (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
1 1 4 Metropolitan Caloundra SLSC Team B Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Hanckel, Logan (M)        
    > Slater, Bronson (M)        
1 2 1 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
1 2 2 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
1 2 3 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
1 2 4 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Bull, Jonathan (M)        
    > McAndrew, Joseph (M)        
1 2 5 Mudjimba SLSC Team B Mudjimba SLSC 0    
    > Burke, Kye (M)        
    > Davison, Mitchell (M)        
1 3 1 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelly, Jack (M)        
    > Reynolds, Rian (M)        
1 3 2 Point Lookout SLSC Team D Point Lookout SLSC 0    
    > Cavanagh, Jarrod (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
1 3 3 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
1 3 4 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
1 3 5 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Bulley, Jacob (M)        
    > Harrison, Benjamin (M)        
1 4 1 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
1 4 2 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
1 4 3 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
1 4 4 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
1 4 5 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > McCauley, Ben (M)        
1 4 6 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Lindsay, Curtis (M)        
    > Middleton, Joshua (M)        
1 5 1 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
1 5 2 North Burleigh SLSC Team C North Burleigh SLSC 0    
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
1 5 3 Broadbeach SLSC Team C Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Selman, Jack (M)        
1 5 4 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Anderson, Lee (M)        
    > Sealy, Thomas (M)        
1 5 5 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > McManis, James (M)        
    > Neumann, Mitchell (M)        
1 5 6 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Crockatt, James (M)        
    > Owen, Darcy (M)        
Semi-Final 1 1 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
Semi-Final 1 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
Semi-Final 1 3 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
Semi-Final 1 4 North Burleigh SLSC Team C North Burleigh SLSC 0    
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
Semi-Final 1 5 Dicky Beach SLSC Team B Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Semi-Final 1 6 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Kelly, Jack (M)        
    > Reynolds, Rian (M)        
Semi-Final 2 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Semi-Final 2 2 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Semi-Final 2 3 Broadbeach SLSC Team C Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Selman, Jack (M)        
Semi-Final 2 4 Kurrawa SLSC Team C Kurrawa SLSC 0    
    > Abbott, Darcy (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
Semi-Final 2 5 Point Lookout SLSC Team D Point Lookout SLSC 0    
    > Cavanagh, Jarrod (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
Semi-Final 2 6 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Bull, Jonathan (M)        
    > McAndrew, Joseph (M)        
Semi-Final 2 7 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
Semi-Final 3 1 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Semi-Final 3 2 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
Semi-Final 3 3 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
Semi-Final 3 4 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Anderson, Lee (M)        
    > Sealy, Thomas (M)        
Semi-Final 3 5 Point Lookout SLSC Team C Point Lookout SLSC 0    
    > Dawes, Michael (M)        
    > Whelan, Matthew (M)        
Semi-Final 3 6 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
Grand Final   1 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 6    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
Grand Final   2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 5    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Grand Final   3 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 4    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Grand Final   4 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 3    
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Watson, Jack (M)        
Grand Final   5 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 2    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
Grand Final   6 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 1    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Grand Final   7 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
Grand Final   8 Broadbeach SLSC Team C Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Selman, Jack (M)        
Grand Final   9 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        


*Open Male *IRB Teams Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Semi-Final 1 2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Clemson, Eli (M)        
    > Delahunt, Michael (M)        
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Semi-Final 1 3 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Bull, Jonathan (M)        
    > Bulley, Jacob (M)        
    > Harrison, Benjamin (M)        
    > McAndrew, Joseph (M)        
Semi-Final 1 4 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 0    
    > Moncrieff, Spencer (M)        
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Sanagan, Anthony (M)        
    > Watson, Jack (M)        
Semi-Final 1 5 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Anderson, Lee (M)        
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Thomas (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
Semi-Final 1 6 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Burke, Kye (M)        
    > Cossar, Finn (M)        
    > Crockatt, James (M)        
    > Owen, Darcy (M)        
Semi-Final 2 1 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Kelly, Jack (M)        
    > Reynolds, Rian (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Semi-Final 2 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Semi-Final 2 3 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Abbott, Darcy (M)        
    > Christie, Liam (M)        
    > Van Eck, Oliver (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
Semi-Final 2 4 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 0    
    > Marshall, Kyle (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
Semi-Final 2 5 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Ball, Thomas (M)        
    > Lindsay, Curtis (M)        
    > Middleton, Joshua (M)        
    > Newson, Nathan (M)        
Semi-Final 2 6 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > Kneipp, Richard (M)        
    > McCauley, Ben (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
Semi-Final 2 7 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
    > Slater, Bronson (M)        
    > Steer, Nathan (M)        
Grand Final   1 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 6    
    > Brummage, Guy (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Grand Final   2 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 5    
    > Bull, Jonathan (M)        
    > Bulley, Jacob (M)        
    > Harrison, Benjamin (M)        
    > McAndrew, Joseph (M)        
Grand Final   3 North Burleigh SLSC Team B North Burleigh SLSC 4    
    > Kelckhoven, Andrew (M)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
    > Ward, Scott (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
Grand Final   4 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 3    
    > Clemson, Eli (M)        
    > Delahunt, Michael (M)        
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Grand Final   5 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 2    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
    > Roberts, Jordan (M)        
Grand Final   6 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 1    
    > Moncrieff, Spencer (M)        
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Sanagan, Anthony (M)        
    > Watson, Jack (M)        


*Open Male *IRB Tube Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > Domio, Kane (M)        
Semi-Final 1 2 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 0    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
Semi-Final 1 3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Christie, Liam (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
Semi-Final 1 4 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Semi-Final 1 5 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Anderson, Lee (M)        
    > Sealy, Thomas (M)        
Semi-Final 1 6 Metropolitan Caloundra SLSC Team A Metropolitan Caloundra SLSC 0    
    > Creedy, James (M)        
    > Creedy, Daniel (M)        
Semi-Final 1 7 Kurrawa SLSC Team B Kurrawa SLSC 0    
    > Lindsay, Curtis (M)        
    > Middleton, Joshua (M)        
Semi-Final 1 8 Mudjimba SLSC Team B Mudjimba SLSC 0    
    > Burke, Kye (M)        
    > Owen, Darcy (M)        
Semi-Final 2 1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 0    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
Semi-Final 2 2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Semi-Final 2 3 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
Semi-Final 2 4 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Dawes, Michael (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
Semi-Final 2 5 Broadbeach SLSC Team B Broadbeach SLSC 0    
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Semi-Final 2 6 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Crockatt, James (M)        
    > Russo, Dominic (M)        
Semi-Final 2 7 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
Grand Final   1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 6    
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
Grand Final   2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 5    
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > Domio, Kane (M)        
Grand Final   3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 4    
    > Christie, Liam (M)        
    > Wheeler, Scott (M)        
Grand Final   4 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 3    
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Fife, Nathan (M)        
Grand Final   5 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 2    
    > Mills, Michael (M)        
    > Sealy, Curtis (M)        
Grand Final   6 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 1    
    > Domeracki, Benjamin (M)        
    > Nation, Isaac (M)        
Grand Final   7 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Campbell, Reagan (M)        
    > Simpson, Douglas (M)        
Grand Final   8 Point Lookout SLSC Team B Point Lookout SLSC 0    
    > Dawes, Michael (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        


*Open Mixed *IRB Taplin Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Point Lookout SLSC Team A Point Lookout SLSC 6    
    > Addison, Joseph (M)        
    > Bassett, Evangeline (F)        
    > Dawes, Michael (M)        
    > Di Trapani, Joel (M)        
    > Hagan, Patrick (M)        
    > Hagan, Jonathan (M)        
    > Kwock-Sun Barker, Ebonii (F)        
    > Roberts, Jordan (M)        
    > Westby, Anne-Marie (F)        
    > Whelan, Matthew (M)        
Grand Final   2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 5    
    > Bellamy, Jessica (F)        
    > Blin, Megan (F)        
    > Bowcock, Benjamin (M)        
    > Bryant, Karlee (F)        
    > Chick, Aleeshia (F)        
    > Domio, Kane (M)        
    > Kneipp, Richard (M)        
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
    > Whelan, Timothy (M)        
Grand Final   3 North Burleigh SLSC Team A North Burleigh SLSC 4    
    > Czerny, Kate (F)        
    > Kelckhoven, Andrew (M)        
    > Moncrieff, Spencer (M)        
    > Phillips, Madeleine (F)        
    > Phillips, Brendon (M)        
    > Rawlings, Mikaela (F)        
    > Stevenson, Cameron (M)        
    > Ward, Brooke (F)        
    > Watson, Jack (M)        
    > Watson, Alecc (M)        
Grand Final   4 Broadbeach SLSC Team A Broadbeach SLSC 3    
    > Bremner, Darryl (M)        
    > Brummage, Guy (M)        
    > Burgess, Timothy J (M)        
    > Clark, Jodie (F)        
    > Fife, Nathan (M)        
    > Fife, Johnathon (M)        
    > Fife, Chantel (F)        
    > Meredith, Demi (F)        
    > Nielson, Samantha (F)        
    > Wilson, Timothy (M)        
Grand Final   5 Coolum Beach SLSC STILLNEEDACLUB Coolum Beach SLSC 0    
    > Cullen, Lucy-Grace (F)        
    > Foxwell, Warren (M)        
    > Foxwell, Caralee (F)        
    > Liberato, Frank (M)        
    > McGregor, Alastair (M)        
    > Pieters, Shane (M)        
    > Stokes, Michael (M)        
    > Urban, Shane (M)        


*U23 *IRB Mass Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Semi-Final 1 2 Miami Beach SLSC Team B Miami Beach SLSC 0    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Semi-Final 1 3 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
Semi-Final 1 3 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > McNeil, Jack (M)        
    > Richdale, Troy (M)        
Semi-Final 1 4 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Butler, Zane (M)        
    > O'Flynn, Luke (M)        
Semi-Final 1 5 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Carson, Ned (M)        
    > Cossar, Finn (M)        
Semi-Final 2 1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Semi-Final 2 2 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Semi-Final 2 3 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Christie, Liam (M)        
    > Van Eck, Oliver (M)        
Semi-Final 2 4 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kerr, Samantha (F)        
Semi-Final 2 5 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > French, Cody (M)        
    > Lewis-Fox, Hayden (M)        
Semi-Final 2 6 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
Semi-Final 2 7 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Curtin, Taylah (F)        
    > Wootton, Selene (F)        
Semi-Final 2 8 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Tomasoni, Joel (M)        
    > Williams, Emma (F)        
Grand Final   1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 6    
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Grand Final   2 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 5    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
Grand Final   3 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 4    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Grand Final   4 Miami Beach SLSC Team B Miami Beach SLSC 3    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Grand Final   5 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 2    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Grand Final   6 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 1    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kerr, Samantha (F)        
Grand Final   7 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > McNeil, Jack (M)        
    > Richdale, Troy (M)        
Grand Final   8 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Christie, Liam (M)        
    > Van Eck, Oliver (M)        
Grand Final   9 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Butler, Zane (M)        
    > O'Flynn, Luke (M)        


*U23 *IRB Surf Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
1 1 1 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
1 1 2 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kerr, Samantha (F)        
1 1 3 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Bryant, Karlee (F)        
    > Lucas, Sean (M)        
1 1 4 Miami Beach SLSC Team B Miami Beach SLSC 0    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
1 2 1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
1 2 2 Kurrawa SLSC Team A Kurrawa SLSC 0    
    > Christie, Liam (M)        
    > Van Eck, Oliver (M)        
1 2 3 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > McNeil, Jack (M)        
    > Richdale, Troy (M)        
1 2 4 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Curtin, Taylah (F)        
    > Wootton, Selene (F)        
1 2 5 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
1 3 1 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
1 3 2 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
1 3 3 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Clarke, Liam (M)        
    > Hammond, Bryce (M)        
1 3 4 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > French, Cody (M)        
    > Lewis-Fox, Hayden (M)        
1 3 5 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Butler, Zane (M)        
    > O'Flynn, Luke (M)        
1 3 6 Mermaid Beach SLSC Inc Team B Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Tomasoni, Joel (M)        
    > Williams, Emma (F)        
Semi-Final 1 1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
Semi-Final 1 2 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 0    
    > Bryant, Karlee (F)        
    > Lucas, Sean (M)        
Semi-Final 1 3 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kerr, Samantha (F)        
Semi-Final 1 4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
Semi-Final 1 5 Bribie Island SLSC Team B Bribie Island SLSC 0    
    > Butler, Zane (M)        
    > O'Flynn, Luke (M)        
Semi-Final 1 6 Southport SLSC (QLD) Team A Southport SLSC (QLD) 0    
    > McNeil, Jack (M)        
    > Richdale, Troy (M)        
Semi-Final 2 1 Miami Beach SLSC Team B Miami Beach SLSC 0    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Semi-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Semi-Final 2 3 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Semi-Final 2 4 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Semi-Final 2 5 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 0    
    > Curtin, Taylah (F)        
    > Wootton, Selene (F)        
Semi-Final 2 6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > French, Cody (M)        
    > Lewis-Fox, Hayden (M)        
Grand Final   1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 6    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
Grand Final   2 Miami Beach SLSC Team B Miami Beach SLSC 5    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Grand Final   3 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 4    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Grand Final   4 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 3    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kerr, Samantha (F)        
Grand Final   5 Kawana Waters SLSC Team B Kawana Waters SLSC 2    
    > Bryant, Karlee (F)        
    > Lucas, Sean (M)        
Grand Final   6 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 1    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Grand Final   7 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
Grand Final   8 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        


*U23 *IRB Teams Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 6    
    > Fields, Benjamin (M)        
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
    > Henwood, Harrison (M)        
Grand Final   2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 5    
    > Bryant, Karlee (F)        
    > Lucas, Sean (M)        
    > Lucas, Matthew (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Grand Final   3 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 4    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
    > Sheppard, Harrison (M)        
Grand Final   4 Bribie Island SLSC Team A Bribie Island SLSC 3    
    > Butler, Zane (M)        
    > Curtin, Taylah (F)        
    > O'Flynn, Luke (M)        
    > Wootton, Selene (F)        
Grand Final   5 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 2    
    > Ellis, Tamara (F)        
    > French, Cody (M)        
    > Lewis-Fox, Hayden (M)        
    > McElwaine, Taylah (F)        


*U23 *IRB Tube Rescue
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Semi-Final 1 1 Dicky Beach SLSC Team A Dicky Beach SLSC 0    
    > Findley, Luke (M)        
    > Kelly, Jack (M)        
Semi-Final 1 2 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 0    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Semi-Final 1 3 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 0    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Semi-Final 1 4 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 0    
    > Cullen, Lucy-Grace (F)        
    > Hammond, Bryce (M)        
Semi-Final 1 5 Mudjimba SLSC Team A Mudjimba SLSC 0    
    > Carson, Ned (M)        
    > Gleeson, Emily (F)        
Semi-Final 1 6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Burleigh Heads Mowbray Park SLSC 0    
    > Ellis, Tamara (F)        
    > Lewis-Fox, Hayden (M)        
Semi-Final 2 1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 0    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Semi-Final 2 2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 0    
    > Lucas, Sean (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Semi-Final 2 3 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 0    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
Semi-Final 2 4 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Schumacher, Marten (M)        
    > Tomasoni, Joel (M)        
Grand Final   1 Miami Beach SLSC Team A Miami Beach SLSC 6    
    > Henwood, Zachary (M)        
    > Henwood, Isaac (M)        
Grand Final   2 Kawana Waters SLSC Team A Kawana Waters SLSC 5    
    > Lucas, Sean (M)        
    > Pola, Dion (M)        
Grand Final   3 Kirra SLSC Team A Kirra SLSC 4    
    > Allard-Delahunt, Hudson (M)        
    > Clemson, Eli (M)        
Grand Final   4 Noosa Heads SLSC Team A Noosa Heads SLSC 3    
    > Digby, Blake (M)        
    > Nielsen, Lucas (M)        
Grand Final   5 Kirra SLSC Team B Kirra SLSC 2    
    > Clemson, Joshua (M)        
    > Sheldrick, Mark (M)        
Grand Final   6 Coolum Beach SLSC Team A Coolum Beach SLSC 1    
    > Cullen, Lucy-Grace (F)        
    > Hammond, Bryce (M)        
Grand Final   7 Mermaid Beach SLSC Inc Team A Mermaid Beach SLSC Inc 0    
    > Schumacher, Marten (M)        
    > Tomasoni, Joel (M)